اخبار

بیانیه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان به مناسبت 13 آبان

بیانیه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان به مناسبت 13 آبان
به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ در این بیانیه آمده است:

بسم الله القاصم الجبارین

 سیزدهم آبان ، روز تجلی دوباره آزادگی و شجاعت و غیرت انقلابی در ملت مسلمان ماست
(مقام معظم رهبری)

روزی در حافظه ملت غیور ایران ثبت گردیده است که نماد ایثار، استکبار ستیزی، استبدادگریزی و ایستادگی در مقابل ظلم و جور ابرقدرت ها بالاخص شیطان بزرگ، آمریکای جهان خوار است.

یوم‌الله سیزدهم آبان با سه برگ زرین خود، بانگ "هیهات من الذله" مردم خداجوی ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشاند تا بار دیگر اثباتی بر اقتدای ملت شریف ایران به پیشوای شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) باشد.

تبعید عالمی شجاع و پیشرو همچون حضرت امام خمینی (ره) به سبب مخالفت با کاپیتولاسیون؛ شهادت جمعی از دانش آموزان در سال 1357 و سی و یک شهید دانشجوی پیرو خط امام (ره) به دست رژیمی وابسته به استکبار و در آخر تسخیر سفارت شیطان بزرگ -یکی از سمبل های استکبار و استعمار-  به دست دانشجویان پیرو خط امام، در حافظه تاریخ با طلای ناب نوشته شده است.

 38 سال از انقلاب دوم دانشجویان و ملت ایران میگذرد و در این مدت هر روز چهره ی کریه استکبار به سرکردگی امریکای جنایتکار نه تنها برای ملت ایران بلکه برای ملت های منطقه و دنیا آشکارتر میشود. اعتراف صریح به نقش داشتن در کودتای 28 مرداد، حمایت از حکومت استبدادی شاه و همراهی وی در به خاک و خون کشیدن جوانان این مرز و بوم، عامل اصلی ایجاد جنگ بین ایران و عراق و حمایت همه جانبه از صدام حسین، حمایت از منافقینی که دستشان به خون جوانان این مرز بوم آغشته است و تحریم های ظالمانه علیه ملت شریف ایران و موارد بسیار دیگر همه موارد نابخشودنی است که هیچگاه از ذهن ملت ایران پاک نخواهد شد. خارج از ایران اسلامی نیز هر جا گروهی یا ملتی خواستند تا  بر روی پای خویش بایستند و تحت بردگی امریکا نباشند، با دسیسه های استکبار و مزدورانش مواجه شدند. یادمان نرفته چه بر سر بیداری اسلامی در کشورهای منطقه آوردند. یادمان نرفته حمایت های امریکا از حکومتهای مستبد و سرکوب مردم در بحرین و سرزمین حجاز. یادمان نرفته سالها جنگ و خانمان سوزی در افغانستان و عراق و سوریه و یمن و لیبی. یادمان نرفته سرکوب جنبش 99 درصد ملت امریکا علیه نظام سرمایه داری امریکا.

باید توجه داشت که مساله جمهوری اسلامی ایران با نظام ظالمانه آمریکایی یک مساله تاریخی و محدود به چند واقعه نیست بلکه اصل و ریشه اختلاف در خوی استکبارگری اوست و مبارزه با استکبار آمریکایی در اندیشه حضرت امام خمینی (ره) ناظر به این اصل هست. هر چه که در گذر زمان این نظام سلطه گر پیراهن عوض کند ولی باید آگاه بود  که در ذات خودش همان یاغی وحشی ای هست که جنایتهای بیشمار تاریخ معاصر را رقم زده است. مبارزه با چنین نظام مستبد و مستکبری قطعا جهاد فی سبیل الله است و ترس از هیمنه او خیانت به اسلام عزیز و آرمانهای رفیع انقلاب اسلامی.

لذا جامعه کار و تلاش و تعاون به دستور قرآن کریم و با برگزیدن مطالبات مقام معظم رهبری به عنوان نقشه راه ، مبارزه با هر ظلم و ظالمی، استکبار و مستکبری را وظیفه خود می داند و با پیروی از آیه ی شریفه ی "واعتصموا بحبل الله جمیعا" و لا تفرقوا..."  گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب و دوشادوش آحاد ملت حق طلب ایران، تمامی این کشت و کشتار ها و تفرقه افکنی ها و کج فکری ها را محکوم نموده و همواره با وحدت کلمه، با اقتداء به ولایت، به مسیر رشد و اعتلاء کشور ادامه خواهیم داد

.

انتهای پیام/

۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۰۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید