اخبار

ثبت نام 91 کارآفرین سیستان و بلوچستان در دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر

ثبت نام 91 کارآفرین سیستان و بلوچستان در دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از ثبت نام 91 کارآفرین سیستان و بلوچستان در دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده با بیان این مطلب افزود: از این تعداد، 46 کارآفرین در بخش خدمات، 25 کارآفرین در بخش کشاورزی و 20 کارآفرین در بخش صنعت فعالیت می کنند. 

وی تاکید کرد: جشنواره کارآفرینان برتر هر سال با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی، تاکید بر خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، شناسایی کارآفرینان در سراسر کشور و انتخاب برترین آن ها و معرفی به عنوان الگو به آحاد جامعه خصوصاً جوانان، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های مختلف اقتصادی در بخش های صنعت، کشاورزی و خدمات، ایجاد نشاط و رقابت در فضاهای کسب و کار، هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور و ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی و تقویت نقش کارآفرینان در نظام تصمیم سازی کشور برگزار می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود: این افراد تا 12 آبان فرصت دارند تا با مراجعه به سایت جشنواره به نشانی www.karafarinanebartar.ir نسبت به ویرایش اطلاعات و مستندات خود اقدام کنند.

جهاندیده همچنین گفت: کارآفرینان برتر استان در این جشنواره در سه بخش اقتصادی صنعت، کشاورزی و خدمات پس از معرفی، در صورت داشتن شرایط لازم و کسب امتیازات لازم به جشنواره ملی امتنان از کارآفرینان برتر کشور معرفی خواهند شد.

 

انتهای پیام/

 

۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۳۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید