اخبار

خدمات آموزشی، فرهنگی و تبلیغاتی به تعاونیها از وظایف اتحادیه ها می باشد

خدمات آموزشی، فرهنگی و تبلیغاتی به تعاونیها از وظایف اتحادیه ها می باشد
ساعت 9 صبح روز سه شنبه مورخ 13/7/89 جلسه ای با حضور مدیرکل تعاون استان و جمعی از مدیران عامل و هیات مدیره اتحادیه ها و کارشناسان تعاون به منظور رفع مشکلات موجود در اتحادیه ها و بررسی راهکارهای نظارتی بر تعاونیهای تحت پوشش در محل اداره کل تعاون برگزار گردید.

ابتدا مدیرکل تعاون استان غلام محمد طاهری با اشاره به اینکه بخش تعاون زمانی می تواند قدرتمند و موثرباشد که نیروی باتجربه وتوانمند با آموزشهای لازم در گرایش های خاص حضور مؤثر داشته باشند.
وی گفت اتحادیه های تعاونی با عضویت شرکتها و تعاونیهایی که موضوع فعالیت آنها واحد هست به منظور اهدافی نظیر ارائه خدمات آموزشی، فرهنگی و تبلیغاتی مربوط به امور تعاونیهای عضو و بالا بردن سطح علمی، فنی، تخصصی و مطالعاتی پیرامون موضوعات مورد نیاز تعاونیهای عضو تشکیل شده است که می بایست مدیران اتحادیه ها به نحو احسن به وظایف قانونی خود طبق اساسنامه و قوانین و مقررات بخش تعاون مخصوصاً در بخش آموزشی پیگیری جدی داشته باشند.
آقای طاهری با تاکید به اینکه برگزاری مجامع عمومی، نظارت بر تعاونیهای تحت پوشش، برگزاری جلسات هیات مدیره و جایگزینی مدیرعامل و مسئولین اجرایی در زمان ماموریت را از دیگر وظایف هیات مدیره و مدیران اتحادیه ها دانست. در ادامه رئیس امور تعاونیها آقای بادینی با تاکید به اینکه تشکیل بانک اطلاعاتی برای تعاونیهای عضو، از ضروریات اتحادیه ها دانست. وی گفت ترتیبی اتخاذ شود تا منبعد نماینده آن اتحادیه در مجامع عمومی شرکتهای تعاونی حضور فعال داشته باشند.

۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۱۴:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید