اخبار

اشتغال 70 نفر در شرکت تعاونی 364 شیر بالدی زاهدان

اشتغال 70 نفر در شرکت تعاونی 364 شیر بالدی زاهدان
در بازدیدی که مدیرکل تعاون استان غلام محمد طاهری به اتفاق رئیس سرپرستی شعب بانک توسعه تعاون استان از شرکت تعاونی 364 شیر بالدی واقع در شهرک صنعتی زاهدان داشت گفت شما به عنوان یک کارآفرین موفق که توانسته اید در این برهه از زمان با مشکلات زیادی که داشته اید 70 نفر اشتغال ایجاد کنید دست شما و همه کارآفرینان را می بوسیم و بدانید که 70 نفر اشتغال یعنی تامین امرار معاش برای 70 خانوار که مستقیماً از طریق این تعاونی تامین میگردد و از جایگاه کارآفرینان که از مقام والایی برخوردارند سخن گفت.

وی ابراز امیدواری کرد به منظور حمایت از تولید کنندگان استانی، ادارات و دستگاههای اجرایی اعم از نیروی نظامی، انتظامی و سپاه پاسداران محصولات شیر و لبنیات مورد نیازشان را از تولید کنندگان داخلی استان به خصوص از شما تعاونیها تامین کنند.
طاهری با اشاره به اینکه بانک توسعه تعاون بانکی دولتی که صددرصد در خدمت بخش تعاون می باشد گفت حمایت دو جانبه بانک و تعاونیها الزامی می باشد.
سپس آقای شهرکی رئیس سرپرستی شعب بانک توسعه تعاون استان به نحوه حمایت و چگونگی اعطای تسهیلات به تعاونیها پرداخت.
وی گفت مشکل مالی تعاونی شیر بالدی را تا سقف یک میلیارد تومان منوط به اینکه دستگاههای جدید خریداری نمایند را حل می کنیم و تامین سرمایه در گردش را طی فصول سال خارج از هر گونه معطلی و در کوتاهترین فرصت امکان پذیر دانست.

اشتغال 70 نفر در شرکت تعاونی 364 شیر بالدی زاهدان
 

در ادامه مدیرعامل تعاونی شیر بالدی مهندس هاشمی گفت این شرکت در بدو فعالیت تحت عنوان بستنی صدف فعالیت می کرد که در روند کارش موفق نبود با تغییر تولید محصولات به شیر و انواع لبنیات با وجود مشکلات زیادی که سر راه تعاونی مواجه بود به هر نحوه ممکن تاکنون فعالیتمان را ادامه دایم.
مدیرعامل تعاونی گفت 30 نوع محصول تولیدی داریم که در سطح استان و کشور توزیع میگردد و بعضی از محصولات تولیدی این شرکت که از مرغوبیت بالائی برخوردار است نسبت به تولیدات شرکتهای بزرگ در سطح کشور نزدیک به 100 تومان تفاوت قیمت دارد. وی گفت در حال حاضر در ردیف 10 تولید کننده شیر و لبیات برتر کشور قرار داریم که باعث افتخار این شرکت و بخش تعاون می باشد. آقای هاشمی اشتغال ایجاد شده در شرکت تعاونی را اشتغالی مستقیم و پایدار دانست که بعضی از نیروها سالیان متمادی در این شرکت فعالیت دارند مدیرعامل شیر بالدی درخصوص توزیع شیر مدارس گفت امسال تقریباً 200 میلیارد تومان یارانه شیر مدارس در سطح استان توسط استانداری به این بخش اختصاص بافته که قسمتی از تولید و توزیع شیر یارانه استان توسط این تعاونی انجام می شود.وی گفت در سال گذشته 25 هزار عدد تولید شیر مدارس در ماه داشته ایم که در صورت موافقت مسئولین توان تولید 250 هزار عدد شیر در ماه را در سالجاری داریم. درخاتمه مدیرکل تعاون وهیات همراه از کلیه خط های تولیدی اعم از شیر، ماست، دوغ، بسته بندی و ... بازدید بعمل آوردند.

۱۳ مهر ۱۳۸۹ ۱۳:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید