اخبار

قدردانی فرمانده سپاه سلمان استان از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان

قدردانی فرمانده سپاه سلمان استان از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان
در مراسمی که به مناسبت روز قشر بسیج کارمندان امروز در زاهدان برگزار شد، فرمانده سپاه سلمان استان با اهدای لوح و تندیس یادبود این مراسم، از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ در متن لوح تقدیر سردار حسین معروفی فرمانده سپاه سلمان استان خطاب به مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان آمده است:

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و عرض تبریک به مناسبت هفته دولت و روز بسیج کارمندان، خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی که برآمده از خون پاک شهیدان گرانقدر است، توفیقی عظیم و خدمتگزاری به بسیجیان و بسیج دهها میلیونی این شجره طیبه و یادگار امام راحل عظیم الشان (ره) و خدمت به مردم توفیقی مضاعف به شمار می رود. جدیت، تلاش و همکاری جنابعالی در برگزاری و پیشبرد برنامه های بسیج کارمندان جهت ارتقا و نیل به هدف کارمند تراز انقلاب اسلامی و تسریع در رفع مشکلات و تحقق انتظارات سردار ریاست محترم سازمان بسیج مستضعفین قابل تقدیر است. لذا بدین وسیله از زحمات و تلاش های جنابعالی و تعامل بی دریغ با سازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان تقدیر و تشکر می نمایم.

 

انتهای پیام/

 

۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید