اخبار

پیام قدردانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی

پیام قدردانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با صدور پیامی از مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان ، مهرداد جهاندیده در این پیام از تلاش های کارشناسی و همدلانه نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی صلاحیت وزیران و برنامه های آنان بویِژه در فرایند کسب رای اعتماد دکتر علی ربیعی بعنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، قدردانی کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

مجمع نمایندگان محترم استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی

با سلام و احترام

از اینکه همگام با سایر منتخبان ملت بزرگ ایران اسلامی در مجلس شورای اسلامی بصورت کاملا کارشناسی به بررسی برنامه ها و صلاحیت وزرای محترم پیشنهادی دولت دوازدهم پرداختید،  کمال تشکر و قدردانی را دارد.

بی شک تلاش های مجدانه، هماهنگ و هم افزای نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی در کسب رای اعتماد حداکثری جناب آقای دکتر علی ربیعی بعنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی قابل ستایش و قدردانیست.

امید است این همفکری و همدلی موجب استمرار راه موفق وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دولت دوازدهم، زمینه ساز خدمت رسانی مضاعف به خانواده بزرگ تعاون کار و رفاه اجتماعی  بالاخص در استان سیستان و بلوچستان باشد.

در ظل توجهات خداوند متعال پیروز و سربلند باشید.

 

                        مهرداد جهاندیده

       مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان

۳۰ اَمرداد ۱۳۹۶ ۲۲:۵۱
روابط عمومی اداره کل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید