اخبار

حضور تیم های ارزیابی فضای عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سیستان و بلوچستان

حضور تیم های ارزیابی فضای عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سیستان و بلوچستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از حضور دو تیم ارزیابی فضای عمومی وزارت متبوع در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده در جلسه با نمایندگان تیم ارزیابی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نمایندگان تام الاختیار دستگاههای تابعه وزارت متبوع در استان گفت:  یکی از نکات مثبت در فرایند انجام امور ، ارزیابی های زمانبندی شده است که برای ترسیم راه دستگاههای اجرایی در امر خدمت رسانی بهتر به مردم بسیار با اهمیت است.

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی استان و پهناور بودن آن نسبت به سایر نقاط کشور گفت: در حالیکه پراکندگی نقاط جمعیتی استان بعنوان یکی از سختی های کار در این خطه بشمار می رود، اما این سختی کار هیچوقت مانع خدمات رسانی دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مردم این منطقه نشده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با تاکید بر اینکه انتظار این است که عملکرد دستگاههای تابعه وزارت متبوع با توجه به شرایط سخت و دشواری های موجود در استان، مورد ارزیابی قرار گیرد افزود: اعتقاد داریم در استانهایی نظیر سیستان و بلوچستان باید نگاه ویژه همراه با کار مضاعف انجام شود.

همچنین مسئول هماهنگی تیم ارزیابی فضای عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این جلسه هدف از حضور ارزیابان وزارت متبوع در استان را در راستای تقویت امور، منعکس کردن نقاط قوت و برطرف نمودن نقاط قابل بهبود و میزان هم افزایی و تعامل دستگاهها بیان کرد.

گفتنی ست تیم های ارزیابی فضای عمومی و عملکرد متشکل از کارشناسان معاونت های مختلف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مدت یک هفته با حضور در ده دستگاه تابعه این وزارتخانه در استان، با بازدید میدانی، عملکرد آنها رو مورد ارزیابی قرار می دهند.

همچنین قرار است بازدیدهای میدانی از شهرستان های زابل، زهک و خاش نیز توسط این تیم ها انجام شود.

 

انتهای پیام/

۳۰ اَمرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید