اخبار

280 شرکت تعاونی در جشنواره تعاونی های برتر سیستان و بلوچستان ثبت نام کردند

280 شرکت تعاونی در جشنواره تعاونی های برتر سیستان و بلوچستان ثبت نام کردند
معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: در دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر، 280 شرکت تعاونی از سراسر استان از طریق سامانه اینترنتی این جشنواره ثبت نام کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ اله نظر شه بخش افزود: این شرکت ها در 21 گرایش در بخش های مختلف همچون کشاورزی، خدمات، صنعت و معدن، مسکن، سهام عدالت، آموزش، حمل و نقل، و تعاونی های دانش بنیان فعالیت می کنند.

وی خاطر نشان کرد: بیشترین تعداد تعاونی های ثبت نام شده درجشنواره به ترتیب در بخش های تامین نیاز صنوف خدماتی، کشاورزی و صنعتی است.

 معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برخورداری از تراز مالی مثبت، وجود کمترین میزان نارضایتی از تعاونی، مدیریت مشارکتی، دارا بودن استاندارد های لازم در ساختار و اداره تعاونی، و برخورداری از حد مطلوب و مناسب خدمات و تولید را از ویژگیهای مهم تعاونی ها برای شرکت در دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر بیان کرد.

شه بخش همچنین افزود: پس از بررسی های لازم از سوی تیم داوری، تعاونی های برتر از بین تعاونی های شرکت کننده در جشنواره انتخاب و در هفته ی تعاون سال جاری از آنها تجلیل می شود.

 

انتهای پیام/

۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۵:۰۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید