اخبار

تمدید مهلت نام‌نویسی در جشنواره "تعالی مدیریت تعاونی" برای تعاونی‌های سیستان و بلوچستان

تمدید مهلت نام‌نویسی در جشنواره "تعالی مدیریت تعاونی" برای تعاونی‌های سیستان و بلوچستان
معاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از تمدید مهلت نام‌نویسی در ششمین جشنواره جایزه ملی "تعالی مدیریت تعاونی" برای تعاونی‌های سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ اله‌نظر شه‌بخش افزود: مهلت ثبت‌نام در ششمین جشنواره "جایزه ملی تعالی مدیریت تعاونی" برای ثبت‌نام مدیران تعاونی‌های استان سیستان و بلوچستان تا 31 تیرماه تمدید شده است.

معاون تعاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: این جشنواره شهریورماه امسال توسط خانه تعاون‌گران کشور با حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور کمک به تعالی سازمانی تعاونی‌ها و اتحادیه‌ها، برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: این جشنواره فرصت مناسبی است تا بسیاری از تعاونی‌های استان با مدل تعاونی سازمانی آشنا شده و از آن برای اعمال روش‌های نوین مدیریتی در تعالی تعاونی خود استفاده کنند.

شه‌بخش افزود: مدیران تعاونی‌های متقاضی می‌توانند برای کسب اطلاعات مربوط به نحوه ثبت‌نام و فرآیند ارزیابی به وب سایت جایزه به نشانی www.taavonaward.ir مراجعه کنند.

معاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: خانه تعاونگران از سال 91 اقدام به ارزیابی تعاونی‌ها و اعطای جایزه ملی تعالی مدیریت تعاونی کرده که مدل جایزه تعالی مدیریت تعاونی برای ارزیابی شرکت‌های تعاونی مدل تعالی سازمانی EFQM است.

وی گفت: حضور تعاونی‌ها در فرآیند جایزه ملی تعالی مدیریت تعاونی سبب می‌شود بتوانند گام‌های بلندی را در مسیر تعالی برداشته و ضمن افزایش توان رقابتی، بر پایداری تعاونی خود افزوده و در تحقق اهداف سازمانی به موفقیت‌های بیشتری دست یابند.

انتهای پیام/

۱۰ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید