اخبار

آغاز مهلت ثبت نام دومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران

آغاز مهلت ثبت نام دومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران
معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از آغاز مهلت ثبت نام برای شرکت تعاونی های فعال استان در دومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ اله نظر شه بخش گفت: این نمایشگاه که بزرگترین اجتماع صادرکنندگان کشور است می تواند فرصتی مناسب برای نمایش توانمندی ها و ظرفیت های بخش تعاون استان باشد.

وی با بیان اینکه دومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران طی روزهای 9 تا 12 آبان ماه سال جاری در مرکز نمایشگاههای بین المللی شهر آفتاب تهران برگزار می شود افزود: برای تعاونی های شرکت کننده در این نمایشگاه 30 درصد تخفیف اجاره غرف در نظر گرفته می شود.

شه بخش گفت: تعاونی های فعال استان می توانند محصولات خود را در 12 گروه ( صنایع غذایی، کشاورزی، خودرو-قطعات صنعتی-برق-انرژی و مکانیک، فرش، نساجی-چرم و پوشاک، لوازم خانگی، صنایع دستی، محصولات سلولزی-بهداشتی، تجهیزات پزشکی و بیمارستانی-دارویی، صنعت ساختمان و خدمات فنی و مهندسی، معدن و پتروشیمی ) در این نمایشگاه در معرض دید علاقمندان قرار دهند.

معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود: مدیران شرکت های تعاونی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به وب سایت نمایشگاه به نشانی WWW.IRANTSN.COM  مراجعه کنند.

 

دومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایراندومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران

انتهای پیام/

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۳:۴۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید