اخبار

بررسی مسائل و مشکلات بخش تعاون سیستان و بلوچستان در سفر مشاور معاون امور تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به استان

بررسی مسائل و مشکلات بخش تعاون سیستان و بلوچستان در سفر مشاور معاون امور تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به استان
به منظور بررسی مسائل و مشکلات بخش تعاون پیگیری مصوبات سفر اخیر مهندس کلانتری معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان، مشاور معاون امور تعاون وزارت متبوع به همراه کارشناسان ستادی این معاونت به سیستان و بلوچستان سفر کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ سید محمد حسینی در بازدید از خانه هدی گفت: آموزش اعضاء تعاونی ها و آگاهی بخشی به شهروندان جهت نیل به اهداف تعاون و تعالی این بخش نقش سازنده و زیر بنایی دارد.

وی با بیان اینکه، اصل آموزش یکی از اصول اساسی تعاون می باشد، افزود: آموزش در تعاونی ها تاثیرات مطلوبی در همکاری بیشتر ، کارایی و توانمندی و همچنین تبلور فعالیت ها دارد و تعاونی مطلوب زمانی شکل می گیرد که احساس مسئولیت درافراد و همچنین روحیه تعاون مبتنی بر همکاری ،همیاری و خودیاری وجود داشته باشد .

مشاور معاون وزیر در امور تعاون خواستار حمایت از گروههای خودیار این مرکز شد و گفت: تسهیل عرضه محصولات تولیدی و صنایع دستی بانوان این مرکز در نمایشگاههای مختلف میتواند به رشد بازاریابی و توسعه کسب و کار آنان کمک کند.

حسینی همچنین در دیدار با طاهری مدیر اتاق تعاون استان گفت: بنا به تجربه کشورهای توسعه یافته تعاونی ها از جمله سازمان هایی هستند که موفقیت بیشتری کسب کرده اند و اهرم مناسبی برای توسعه اقتصادی و اجتماعی هستند که می تواند در بهره وری بهینه از شرایط کار، تولید و ارتقای سطح درآمد و وضعیت اجتماعی و زندگی، مؤثر باشد. اتاق تعاون

وی افزود: برای دستیابی به موفقیت بیشتر لازم است شرکت های تعاونی ،  سازمان و مدیریت صحیح و مطلوبی داشته باشند

حسینی ادامه داد: اتـاق تـعـاون به عنوان مشارکت عمومی و کانون همبستگی شرکتهای تعاونی و اتحادیه ها برای دستیابی به اهداف بخش تعاون است.

 

انتهای پیام///

 

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید