اخبار

تجلیل از کارگران نمونه سیستان و بلوچستان

تجلیل از کارگران نمونه سیستان و بلوچستان
در مراسمی که به مناسبت هفته کار و کارگر برگزار شد، از 80 کارگر نمونه استان تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: در هفته ی کار و کارگر امسال بیش از 100 برنامه برگزار و در قالب مراسم امتنان از کارگران، از 1300 کارگر نمونه در سراسر استان تجلیل شد.

وی جامعه کارگری را بزرگترین قشر اجتماعی کشور دانست و افزود: کارگران بعنوان قشری تاثیرگذار در چرخش چرخه تولید؛ و پویایی اقتصاد نقشی بی بدیل بر عهده دارند.

رییس شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان با اشاره به برنامه های این وزارتخانه برای تکریم کارگران و کارفرمایان گفت: سپردن نقش به شرکای اجتماعی دولت ( کارگر و کارفرما ) در تشکل های مربوطه و همچنین مشارکت گرفتن از آنان در تنظیم روابط کار، نشان از اهمیت جایگاه والای کارگران و کارفرمایان دارد.

جهاندیده همچنین با اشاره به کاهش 38 درصدی حوادث ناشی از کارهای ساختمانی در سال گذشته در استان به نسبت سال 94 افزود: این گام بلند در راستای صیانت از ایمنی کار کارگران با مشارکت سازمان نظام مهندسی ساختمان آغاز و تداوم می یابد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همچنین در پایان از نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و معاونین، ائمه جمعه سراسر استان و فرمانداران شهرستان ها، مسئولان خانه کارگر استان و همچنین بسیج کارگری سپاه سلمان برای برگزاری هرچه باشکوه برگزار کردن ویژه برنامه های هفته کار و کارگر قدردانی کرد.

 

انتهای پیام/

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید