اخبار

تحول بنیادین در تولید و اشتغال باتلاش کارگران تحقق می یابد

تحول بنیادین در تولید و اشتغال باتلاش کارگران تحقق می یابد
نماینده ولی فقیه در استان گفت: اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در سایه تلاش کارگران و عزم ملی محقق می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ آیت الله سلیمانی پیش از ظهر امروز در دیدار با اقشار مختلف جامعه کارگری استان که در دفتر نمایندگی ولی فقیه برگزار شد، افزود: کارگران با تلاش در امر تولید می توانند اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را محقق کنند.

وی گفت: علم، اعتقاد به ارزش های دینی و نبوغ از جمله سرمایه های مردم ایران است که به واسطه آنها ما امروز حرف اول را در دنیا می زنیم.

دیدار جامعه کارگری با نماینده ولی فقیه

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه امروز رقابت در عرصه کارگری با ملت هایی است که اراده آنها بر تصرف بازارهای جهانی است افزود: تلاش برای سازندگی و تولید ملی و صدور آن به بازارهای جهانی در حوزه کارو کارگر اتفاق می افتد.

دیدار جامعه کارگری با نماینده ولی فقیه

امام جمعه زاهدان با اشاره به اینکه کار، مبارزه با فقر و عقب ماندگی دائمی است، حیات و توسعه یک جامعه را در گرو کار و تلاش عنوان کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در ابتدای این مراسم خدمت بی منت به قشر بزرگ کارگری را بالاترین افتخار عنوان کرد.

دیدار جامعه کارگری با نماینده ولی فقیه

مهرداد جهاندیده نقش کارگران را در سال اقتصاد مقاومتی، تولید_اشتغال بسیار ارزنده و مهم بیان کرد و افزود: قشر کارگری به دلیل بودن بر موضع ارزش آفرینی و اثرگذاری در چرخه تولید و اشتغال، همواره مورد تکریم مردم و مسئولین قرار دارند.

وی با اشاره به اجرای 100 برنامه فرهنگی، هنری و ورزشی در هفته کار و کارگر سال جاری برای کارگران و خانواده های آنان گفت: ارائه خدمات بهداشتی درمانی رایگان، برگزاری دوره های آموزشی، و ... از جمله ی این برنامه ها است.

دیدار جامعه کارگری با نماینده ولی فقیه

رییس شورای هماهنگی مدیران ادارات و دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان، تعامل و همیاری این دستگاهها را مهمترین امکان در خدمت رسانی مطلوبتر به کارگران دانست.

جهاندیده فعالیت 9 بیمارستان، پلی کلینیک و درمانگاه تامین اجتماعی و 58 خانه ی بهداشت کارگری در سطح کارگاه های استان را با هدف حفظ بهداشت و ارائه خدمات رایگان درمانی به کارگران را از جمله ی اقدامات رفاهی در این حوزه برشمرد.

وی از توزیع 3 مرحله بسته امنیت غذایی در استان طی سال گذشته خبر داد و گفت: در سال جاری نیز این طرح در بین جامعه هدف ادامه خواهد یافت.

دیدار جامعه کارگری با نماینده ولی فقیه

 

انتهای پیام/

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۵:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید