اخبار

سرمایه گذاران در هر جای استان موجب اشتغال زایی شوند، از آنان حمایت می کنیم

سرمایه گذاران در هر جای استان موجب اشتغال زایی شوند، از آنان حمایت می کنیم
استاندار در مراسم افتتاح شرکت تعاونی تولید لوله و پروفیل فلزی آریا چابهار گفت: دولت یازدهم به منظور ایجاد اشتغال، از هیچ کوششی در زمینه راه اندازی طرح های تولیدی دریغ نمی کند و هر یک از سرمایه گذاران در هر جای استان که واحد تولیدی راه اندازی کنند و موجب اشتغال زایی شوند از آنان حمایت می کنیم.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان و به نقل از ایرنا؛ هاشمی افزود: با همت و تلاش دولت افزون بر 110 واحد صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل این استان به چرخه فعالیت دوباره بازگشته و این کار موجب اشتغال 2 هزار و 500 نفر شده است.

وی بیان کرد: ایران اسلامی به ویژه استان سیستان و بلوچستان آینده ای متفاوت خواهد داشت و طرح های در دست اجرا در استان می تواند تحولات عظیمی را ایجاد کند.
استاندار گفت: بزودی در سفر ریاست جمهوری بسیاری از طرح های در دست اجرا افتتاح و برخی دیگر نیز کلنگ زنی خواهد شد.

عضو هیات‌ مدیره بانک توسعه تعاون کشور نیز در این مراسم افزود: بانک توسعه تعاون از سال 1388 در راستای سیاستهای اقتصاد مقاومتی و حمایت از تعاونی ها در کشور راه اندازی و هم اینک این بانک در سیستان و بلوچستان10 شعبه و سه باجه دارد.
سید باقر فتاحی گفت: از سال 1393 تاکنون چهار طرح اشتغالزایی با هزینه 242 میلیارد ریال در سطح استان سیستان وبلوچستان برای دریافت تسهیلات کم بهره پذیرش شده است.

انتهای پیام///

 

۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید