اخبار

افتتاح تعاونی تولیدی لوله و پروفیل مقاطع فولادی در چابهار

افتتاح تعاونی تولیدی لوله و پروفیل مقاطع فولادی در چابهار
با حضور استاندار، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از مسئولان محلی؛ تعاونی تولیدی لوله و پروفیل مقاطع فولادی چابهار افتتاح شد. راه اندازی این طرح، باعث اشتغالزایی مستقیم برای 250 نفر می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در آیین بهره برداری از این طرح گفت: شرکت تعاونی آریا پروفیل چابهار در مدت یک سال و با مشارکت بخش خصوصی و بانک توسعه تعاون احداث و به بهره برداری رسید.

مهرداد جهاندیده میزان اعتبار اجرای این طرح را 22 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: 7 میلیارد تومان از این میزان اعتبار، توسط بانک توسعه تعاون و مابقی توسط بخش خصوصی تامین شده است.افتتاح پروفیل

وی ظرفیت تولید این تعاونی را سالیانه  100 هزار تن انواع لوله های صنعتی گاز و لوله های مقاطع فولادی و پروفیل بیان کرد.

 مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به اجرای طرح گازرسانی به استان و نقش مهم این شرکت تعاونی در این زمینه افزود:  راه اندازی این شرکت تعاونی همزمان با اجرای طرح گازرسانی، می تواند نیاز استان را در زمینه تولید لوله های گاز تامین نماید.افتتاح پروفیل

جهاندیده همچنین افزود: علاوه بر بازارهای داخلی نظیر مناطق آزاد کشور، بازارهای کشورهای افغانستان و پاکستان و کشورهای حوزه خلیج فارس نیز هدف گذاری این شرکت برای صادرات محصولات است.

 انتهای پیام/

۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۷:۱۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید