اخبار

افتتاح 3طرح اشتغال زایی در زاهدان

افتتاح 3طرح اشتغال زایی در زاهدان
به مناسبت دهه مبارک فجر 3 طرح اشتغال زایی با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال در زاهدان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در آیین افتتاح این طرح ها گفت: این 3 طرح شامل کارگاه تولید و بسته بندی دستمال کاغذی، تولیدی مصنوعات چوبی و سالن پرورش و کشتارگاه بلدرچین بود که از محل تسهیلات صندوق کارآفرینی امید استان به بهره برداری رسید.
وی افزود: با افتتاح این طرح ها برای 132 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد شده است.
افتتاح

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همچنین گفت: در ایام الله دهه فجر سال جاری، جمعا 35 طرح با اعتبار بالغ بر 2 میلیارد و 100 میلیون تومان از محل تسهیلات اعطایی صندوق کارآفرینی امید در سراسر استان به بهره برداری می رسد و باعث می شود تا زمینه اشتغال برای 230 نفر بصورت مستقیم فراهم شود.

جهاندیده یکی از اولویت های این مجموعه را ارائه تسهیلات ارزان قیمت برای ایجاد و تقویت مشاغل خانگی و کسب و کارهای کوچک عنوان کرد و افزود: تسهیلات مورد نظر برای افرادی که قصد ایجاد شغل برای خود و دیگران را داشته باشند، از طریق صندوق کارآفرینی امید، بانک تعاون وبانک رفاه کارگران پرداخت می شود.
وی در ادامه از پرداخت 8 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در استان نیز طی 10 ماهه گذشته خبر داد.

 

انتهای پیام/

۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید