اخبار

افتتاح باجه بانک توسعه تعاون در نقطه صفر مرزی سیستان و بلوچستان

افتتاح باجه بانک توسعه تعاون در نقطه صفر مرزی سیستان و بلوچستان
به مناسبت ایام الله دهه فجر، باجه بانک توسعه تعاون با حضور نارویی فرماندار سراوان، ریگی مدیرعامل بانک توسعه تعاون استان و شه بخش معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در شهر سیرکان سراوان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ اله نظر شه بخش معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در آیین افتتاح این باجه بانکی گفت: تأمین مالی، ارائه خدمات و تسهیلات سرمایه در گردش و تأمین سرمایه اولیه برای تعاونی‌های فعال، صدور ضمانت‌نامه، و ارائه انواع خدمات بانکداری الکترونیک ، ازجمله خدمات قابل‌ارائه باجه بانک توسعه تعاون به شهروندان ساکن در سیرکان است.

وی پرداخت تسهیلات به تعاونی‌ها و اشخاص حقیقی و حقوقی را از اهداف راه اندازی این بانک عنوان کرد و افزود: بر اساس اساسنامه بانک توسعه تعاون، 70 درصد تسهیلات صرفاً به تعاونی‌ها و 30 درصد به اشخاص حقیقی و حقوقی پرداخت می‌شود.


بانک

شه بخش تاکید کرد: اولویت قرار دادن توسعه و گسترش این بانک در تمام نقاط استان برای تسهیل دسترسی مردم و تعاونگران به خدمات با رعایت ضوابط و مقررات از  اهداف مشخص و بسیار اثرگذار بانک توسعه تعاون در راستای حرکت به سمت رشد، توسعه و شکوفایی اقتصاد است.

شهر سیرکان مرکز بخش بم‌پُشت شهرستان سراوان است که از نظر جغرافیایی، شرقی‌ترین شهر ایران به شمار می رود.

انتهای پیام/

۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ۲۳:۱۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید