اخبار

مدیریت امروز کشور خودکفا و درون زاست

مدیریت امروز کشور  خودکفا و درون زاست
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: امروز مدیریت کشور نه تنها شرقی و نه غربی نیست، بلکه یک مدیریت درون جوش، خودکفا و درون زاست و یک سیاست مستقل را دنبال می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان و به نقل از ایرنا، آیت الله سلیمانی روز یکشنبه در دیدار مدیران، مسئولان و اعضا و فعالان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در زاهدان گفت: تنها نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان بود که نزدیک به چهار دهه وابسته به شرق و غرب نبود و یک سیاست مستقل داشت.

وی افزود: حکومت حاکم بر ایران تنها حکومتی در جهان است که مردم سالاری دینی به معنای واقعی کلمه در آن وجود دارد.

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استانهای سیستان و بلوچستان و کرمان خاطر نشان کرد: استکبار جهانی در صدد آنست تا گسل های جامعه را برجسته و با مطرح کردن اصول گرا، اصلاح طلب، کُرد، فارس، بلوچ و تُرک در بین مردم ایران اسلامی شکاف ایجاد کند.


ستاد

آیت الله سلیمانی با گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی این ایام را فرصتی دانست تا اتفاقات دوران انقلاب اسلامی  را برای جوانان تبیین و تشریح کرد.

وی افزود: طبق آیات قرآن کریم ایام الهی باید یادآوری شود و ایام الله دهه فجر نیز یکی از این موارد مهم است که باید گرامی داشته شود.

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استانهای سیستان و بلوچستان و کرمان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه بلوک شرق و غرب از رژیم ستم شاهی حمایت می کردند کسی فکر آن را هم نمی کرد که این رژیم در مدت کوتاهی از 12 تا 22 بهمن سرنگون شود.

گفتنی ست در این مراسم، مهرداد جهاندیده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس کمیته کارگری ستاد گرامیداشت دهه فجر استان به همراه معاونین اداره کل حضور داشت.

انتهای پیام/

۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید