اخبار

تجارت الکترونیک، راه حلی آسان برای ایجاد شغل با هزینه کم و سودآوری زیاد

تجارت الکترونیک، راه حلی آسان برای ایجاد شغل با هزینه کم و سودآوری زیاد
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری کنارک گفت: وجود پتانسیل های بسیار در بخشهای مختلف صنایع شیلاتی ، خدمات صیادی ، صنایع دستی و گردشگری می تواند استفاده از تجارت الکترونیک را فرصتی ارزشمند برای متقاضیان و جوانان جویای کار این شهرستان قرار دهد تا با هزینه کمتر، درآمد بیشتری کسب کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ خانم آبیل در جلسه کمیته تخصصی اشتغال شهرستان کنارک با بیان این مطلب گفت: با استفاده از تجربه ی موفق اکثر کشورهای جهان در استفاده از علم روز برای ایجاد شغل و کسب درآمد،  و نهادینه سازی آن در بین متقاضیان، می توان زمینه پویایی و خودباوری بیش از پیش جوانان را فراهم ساخت.

وی تاکید کرد: برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با تجارت الکترونیک می تواند زمینه آشنایی متقاضیان با تجارت الکترونیک را فراهم ساخته و باعث گسترش آن در سطح شهرستان شود .


کمیته اشتغال کنارک

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری کنارک همچنین از دستگاههای اجرایی عضو کمیته تخصصی اشتغال این شهرستان خواست تا پیشنهادات و طرح های قابل اجرا در این زمینه را شناسایی و برای اجرا در اختیار متقاضیان قرار دهند.

معرفی متقاضیان راه اندازی واحدهای صنفی تولیدی و پروتئینی به منظور بهره مندی از تسهیلات به صندوق کار آفرینی امید و برگزاری دوره کار آفرینی ویژه کارشناسان اشتغال و مدیران عضو کمیته تخصصی اشتغال توسط فنی و حرفه ای شهرستان، از دیگر مصوبات این کمیته بود.

 

انتهای پیام/

۴ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید