اخبار

افرادی که به حذف یارانه خود اعتراض دارند، به سامانه سازمان هدفمندی یارانه ها مراجعه کنند

افرادی که به حذف یارانه خود اعتراض دارند، به سامانه سازمان هدفمندی یارانه ها مراجعه کنند
معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: چنانچه افرادی به حذف یارانه خود در راستای حذف یارانه اقشار پردرآمد اعتراض دارند، می توانند با مراجعه به سامانه www.yaraneh.ir، اعتراض خود را ثبت کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ سید مهدی امیرجهانشاهی با بیان این مطلب افزود: نتیجه اعتراض این افراد که ممکن است حاوی اطلاعات خصوصی اقتصادی خانوار باشد، بصورت محرمانه و امن صرفا از طریق همان سایت به اطلاع سرپرست خانوار خواهد رسید.

وی همچنین گفت: آن دسته از خانوارهایی که یارانه آنها قبل از اسفند سال 93 توسط سازمان هدفمندی یارانه ها در راستای حذف یارانه اقشار پردرآمد قطع شده و همچنین خانوارهایی که از ثبت نام مجدد یارانه ها در بهار سال 93 جا مانده اند، باید برای مشخص شدن وضعیت به این سازمان مراجعه کنند.

معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در ادامه از متقاضیان دریافت یارانه که تعداد اعضای خانوار آنها بنا به دلایلی همچون ( ازدواج، طلاق، فوت و ولادت ) دچار تغییرات شده، خواست تا برای اصلاح اطلاعات خانوار به مراکز معرفی شده توسط سازمان هدفمندی یارانه ها مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/

 

۳ بهمن ۱۳۹۵ ۲۳:۱۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید