اخبار

پیام مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان به مناسبت روز جهانی معلولین

پیام مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان به مناسبت روز جهانی معلولین
به مناسبت 13 آذرماه روز جهانی معلولان، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در پیامی این روز را یادآور انسان هایی دانست که به رغم برخورداری از محدودیت های حسی و حرکتی، از جوهره انسانی و استعدادهای بالقوه برخوردارند.

متن پیام به شرح ذیل است؛


بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهانی معلولین یادآور انسان هایی است که به رغم برخورداری از محدودیت های حسی و حرکتی، از جوهره انسانی و استعدادهای بالقوه برخوردارند. با نگاهی به حضور اثر بخش جامعه معلولان در عرصه های مختلف اجتماعی، متوجه این حقیقت می شویم که وجود معلولیت در یک شخص نمی تواند مانع از شکوفایی استعدادهای بالقوه او شود.

این روز فرصت مغتنمی است برای ارج نهادن به ارزش ها و توانایی همنوعانی که چنانچه به حکمت، برخی از توانشان کاسته شده است، اما به رحمت درهای بیشمار دیگری به توانمندی شان افزاشته شده است.

تردیدی نیست که معلولان نیز مانند سایر افراد جامعه ،زندگی عادی خود را دارند و نامگذاری روز معلول، فرصت مناسبی برای فرهنگ سازی برای به رسمیت شناختن  حقوق این قشر در جامعه است.

اینجانب ، ضمن تبریک این روز به همه معلولان ، خانواده و اولیاء صبور آنان و قدردانی از زحمات و تلاش های بی شائبه خادمین این عرصه، ، امید دارم با تاسی از منویات رهبر معظم انقلاب و سیاست های مدبرانه دولت تدبیر و امید، شاهد اعتلای روز افزون این سرمایه های ملی باشیم.

 

مهرداد جهاندیده

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان

 

۱۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱
روابط عمومی اداره کل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید