اخبار

ایده های نو با قابلیت منطقه ای؛ برای سرمایه گزاری شناسایی و معرفی شود

ایده های نو با قابلیت منطقه ای؛ برای سرمایه گزاری شناسایی و معرفی شود
معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه شورای هماهنگی مدیران ادارات و دستگاههای تابعه این وزارتخانه در سیستان و بلوچستان گفت: هر ایده و طرح جدیدی که با توجه به قابلیت منطقه ای تنظیم و باعث سرمایه گزاری موفق و ماندگار شود، باید شناسایی و مورد حمایت قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان ، دکتر حجت اله میرزایی لازمه تسریع در روند توسعه و موفقیت یک منطقه را کار و همت مضاعف بیان کرد و از مدیران ادارات و دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان خواست تا نسبت به این مقوله، توجه ویژه ای داشته باشند.

وی همچنین ارتقای توانمندی خانوارها را برای ایجاد تعاونی و بنگاه کارآفرینی خرد، یک ضرورت مهم دانست و گفت: تعاونی ها و بنگاه های خرد وقتی ایجاد و حمایت شوند، برای اینکه نقشی موثر در اقتصاد خانوار ایفا کنند، به یک رقابت مثبت برای تولید با کیفیت روی می آورند که می تواند برای اقتصاد شهر، استان و کشور مفید باشد.


 


مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان هم در این جلسه گفت: این استان در مقایسه با استان های دیگر کشور، از لحاظ شاخص های توسعه ای عقب تر مانده است که با استفاده از ظرفیت همه ی ارکان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بخشی از آن را می توان جبران کرد.

مهرداد جهاندیده همچنین ایجاد چارت معاونت اقتصادی در اداره کل تعاون را برای پیشبرد اهداف و برنامه های توسعه ای را خواستار شد.

در این نشست همچنین مدیران ادارات و دستگاههای تابعه به بیان گزارش عملکرد و چالش ها و نقاط قوت دستگاه متبوع خود پرداختند.

 

انتهای پیام/

۷ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید