اخبار

توجه ویژه دولت به سیستان و بلوچستان، حاصل اراده، سخت کوشی و توان مضاعف مردم این منطقه است

توجه ویژه دولت به سیستان و بلوچستان، حاصل اراده، سخت کوشی و توان مضاعف مردم این منطقه است
استاندار در شانزدهمین جلسه ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان که با حضور دکتر میرزایی، معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه داجتماعی برگزار شد گفت: سیستان و بلوچستان که برخی مواقع از آن به عنوان استان محروم یاد می شود؛ دارای مردمی سخت کوش و تواناست بطوریکه این خصیصه ممتاز، دولت را بیش از پیش برای اجرای برنامه های توسعه ای و خدمت کردن در منطقه ترغیب می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، هاشمی رویکرد برنامه ریزی ها و ارائه خدمات را مبتنی بر نقش دادن به مردم دانست و افزود: اساس هر طرح اجرایی باید استوار بر مردم باشد و هیچ طرحی بدون محور قرار دادن مردم معنا نخواهد داشت.

وی با اشاره به پیشرفت دانش و خرد و نقش بسزای آن در اقتصاد، گفت: هر طرح و برنامه باید با ضرورت دانش بنیان بودن ایجاد و در آن چشم انداز ده ساله با علم به پیشرفت تکنولوژی و دانش دیده شود.

استاندار همچنین از توجه ویژه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سیستان و بلوچستان تقدیر کرد و افزود: استان از طرح هایی که منطبق با شرایط و قابلیت های منطقه در نظر گرفته شود استقبال می کند.

 

انتهای پیام/

۶ آذر ۱۳۹۵ ۲۱:۱۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید