اخبار

جهاندیده: تشکل‌های کارگری در جهت توانمندسازی خود تلاش کنند

جهاندیده: تشکل‌های کارگری در جهت توانمندسازی خود تلاش کنند
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با اعضاء منتخب هیئت‌مدیره کانون انجمن‌های صنفی کارگری رانندگان حمل کالا و مسافر استان و اعضاء سابق هیئت‌مدیره دیدار و گفتگو کرد.
مهرداد جهاندیده با اشاره به نقش کانون‌های صنفی کارگران، اظهار داشت: در حوزه تشکل‌های کارگری و کارفرمایی سیاست دولت تدبیر و امید بهره‌گیری از کلیه تشکل‌ها و ظرفیت‌های مختلف بوده و لازم است تشکل‌های کارگری هرچه بیشتر و بهتر در جهت توانمندسازی خود تلاش کنند.
وی افزود: یکی از ستون‌های اساسی اقتصادی حمل‌ونقل است و در رشد و شکوفایی اقتصادی نیز بخش حمل‌ونقل نقش تأثیرگذاری دارد.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بابیان اینکه هم‌افزایی و همگرایی اعضاء کانون گامی مفید و مؤثر جهت پیگیری نیازمندی‌های آنان است، گفت: واگذاری نقش به این قبیل تشکلات از جانب دستگاه‌های دولتی موجب تقویت و تثبیت جایگاه آن کانون می‌گردد.
لازم به ذکر است، طی این دیدار اعضاء هیئت‌مدیره کانون انجمن‌های صنفی کارگری رانندگان حمل کالا و مسافر استان به بیان مشکلات کانون پرداختند و خواستار حمایت بیشتر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان شدند.
۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید