اخبار

برگزاری نشست حجاب و عفاف در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان

برگزاری نشست حجاب و عفاف در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، نشست حجاب و عفاف با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین محبی از اساتید حوزه علمیه امام جعفر صادق، نجفی مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مشاورین امور بانوان دستگاه‌های اجرایی تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان، رابطین فرهنگی شرکت‌های تعاونی، واحدهای کارگری و بانوان همکار در محل سالن اجتماعات این اداره کل با مشارکت اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین محبی در این نشست با اشاره به تعریف حجاب، اظهار داشت: متأسفانه تاکنون حجاب را به‌گونه‌ای صحیح تعریف نکرده‌ایم درصورتی‌که حجاب قبل از مصونیت زنان از خطر نشانه مهربانی آن‌ها نسبت به دیگران است.
وی افزود: حجاب مظهر اقتدار زن و نشانه مدیریت او در ارتباط با نامحرمان است و لازم است حجاب را در دین خود محبوب و زیبا کنیم چون در نهادینه کردن عفاف و حجاب در جامعه، هدف انسان‌سازی است.
نجفی مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در حاشیه این نشست با بیان اینکه این نشست‌ها به‌منظور ترویج فرهنگ عفاف و حجاب برگزار می‌شود، گفت: هدف از برگزاری این نشست‌های تخصصی در حوزه حجاب و عفاف، ارتقا سطح بینش دینی و آگاهی بانوان نسبت به نقش مؤثر عفاف و حجاب در تحکیم بنیان خانواده، ترویج سبک زندگی اسلامی و آموزش ابعاد زیبایی‌شناسی حجاب است.
 در این نشست دبیر کمیته عفاف و حجاب اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز به بیان گزارشی از فعالیت‌های انجام‌شده کمیته عفاف و حجاب این اداره کل پرداخت.
۲۹ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید