اخبار

نشست کمیته تجدیدنظر مشاغل سخت و زیان‌آور در سیستان و بلوچستان برگزار شد

نشست کمیته تجدیدنظر مشاغل سخت و زیان‌آور در سیستان و بلوچستان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، جلسه کمیته تجدیدنظر مشاغل سخت و زیان‌آور با حضور مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و دیگر اعضاء کمیته برگزار شد.
جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به آمار عملکرد کمیته استانی موضوع آئین‌نامه اجرایی بازنشستگی پیش از موعد، اظهار داشت: از ابتدای طرح تا پایان شهریورماه 1395 تعداد جلسات کمیته بدوی 420 جلسه بوده که در این جلسات از مجموع 9952 پرونده بررسی‌شده 7864 پرونده تأییدشده که از این تعداد 7105 پرونده برای طی مراحل قانونی و بازنشستگی به سازمان تأمین اجتماعی ارجاع شده است.
وی افزود: تعداد جلسات کمیته تجدیدنظر نیز تا پایان شهریورماه 47 جلسه بوده که در این جلسات از مجموع 618 پرونده بررسی‌شده در این کمیته 493 پرونده تأییدشده که برای طی مراحل قانونی و بازنشستگی به سازمان تأمین اجتماعی ارجاع شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به آیین‌نامه و دستورالعمل اجرایی فعالیت‌های سخت و زیان‌آور گفت: لازمه برقراری مستمری بازنشستگی پیش از موعد در مشاغل سخت و زیان‌آور دارا بودن حداقل بیست سال متوالی و یا بیست‌وپنج سال متناوب اشتغال در کارهای سخت و زیان‌آور است.
۲۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید