اخبار

نشست هم‌اندیشی بازرسان کار سیستان و بلوچستان با هدف ارتقاء بازرسی و ایمنی کار برگزار شد

نشست هم‌اندیشی بازرسان کار سیستان و بلوچستان با هدف ارتقاء بازرسی و ایمنی کار برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، نشست هم‌اندیشی بازرسان کار استان سیستان و بلوچستان با حضور مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و بازرسان کار در محل سالن اجتماعات این اداره کل باهدف ارتقاء بازرسی و ایمنی کار برگزار شد.
جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به ابلاغ بخشنامه "ارتقاء بازرسی و ایمنی کار " توسط مقام عالی وزارت، اظهار داشت: کاهش نرخ حوادث ناشی از کار، عدم تکرار حوادث مشابه، میزان نفر- ساعت برنامه‌های آموزشی و نیز تعداد مسئولین ایمنی استقراریافته و آموزش‌دیده در بنگاه‌های اقتصادی ازجمله مهم‌ترین شاخص‌های ارزیابی ادارات کل در نظر گرفته خواهد شد.
وی افزود: یکی از ارکان فعال و پویای ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بازرسی کار است که در جهت بهبود شرایط کار و تولید، پیشگیری از حوادث کار، فعال نمودن کمیته‌های مشاغل سخت و زیان‌آور و حفاظت فنی، نقش سازنده‌ای را ایفا می‌کنند.
در ادامه این نشست آذرنگ مدیر روابط کار این اداره کل با تأکید بر اجرای برنامه‌های جامع عملیاتی اداره بازرسی کار در سال جاری، به تبیین اهمیت و جایگاه بازرسی کار در راستای ارتقاء فرهنگ ایمنی در محیط‌های کاری پرداخت و گفت: امیدواریم با تلاش همکاران شاهد کاهش حوادث ناشی از کار در استان باشیم.
۱۹ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید