اخبار

بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مناطق حاشیه نشین بندر چابهار

بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مناطق حاشیه نشین بندر چابهار
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از مراکز حاشیه نشینی شهر چابهار بر حل مشکلات حاشیه نشینان و بهره مندی آنان از امکانات رفاهی و زیربنایی تاکید کرد.
دکتر علی ربیعی در سفر به چابهار و درجمع مسئولان و قشرهای مختلف مردمی در مناطق حاشیه نشین این شهر اظهار داشت: دولت تدبیر وامید توجه زیادی به معیشت، رفاه و مسائل اجتماعی مردم دارد.
وی تصریح کرد: با اقدامات و پیگیری های لازم در مرکز کشور بخشی از مشکلات ساکنان مناطق حاشیه نشین سیستان وبلوچستان و به ویژه چابهار بزودی مرتفع می شود.
وی گفت: باید با تدبیر ویژه به مشکلات حاشیه نشینی رسیدگی کرد تا رضایت مردم محروم جلب شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در مناطق حاشیه شهر به سبب نبود امکانات رفاهی جرم های زیادی اتفاق می افتد و معمولا مکانی امن برای سکونت افراد بزهکار، تهیه و توزیع مواد مخدر و سارقان است.
استاندار سیستان وبلوچستان نیز دردیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز اظهار داشت: از جمعیت 2 میلیون و 700 هزار نفری استان بیش از 450 هزار نفر در مناطق حاشیه نشین سکونت دارند.
علی اوسط هاشمی افزود: شهروندان ساکن در مناطق حاشیه نشین از امکانات محروم و با درد و رنج زیادی رو به رو هستند.
وی ادامه داد: 51 درصد جمعیت سیستان و بلوچستان در روستاها زندگی می کنند و لازم است امکانات لازم برای آنان فراهم شود.
وی بیان کرد: مردم در روستاهای سیستان و بلوچستان با مشکلات جدی آب آشامیدنی رو به رو هستند و هم اینک هزار و 60 روستا با تانکر آبرسانی سیار می شوند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین طرح توسعه تخت های آی سی یو بیمارستان امام علی (ع) چابهار با 15 تخت را افتتاح کرد.
دکتر  ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای، مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر، علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان، نمایندگان مردم حوزه انتخابیه ایرانشهر، چابهار و سراوان در مجلس شورای اسلامی و شماری از معاونان استاندار و مدیران کل استانی روز چهارشنبه به چابهار سفر کرده است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارشنبه شب از خانواده شهید عمر ملازهی از شهدای مدافع حرم نیکشهر در چابهار تجلیل کرد و دیدارهایی با مردم و امام جمعه اهل سنت چابهار داشت.
دکتر ربیعی همچنین در نشستی با تشکل های کارگری و کارفرمایی مسائل و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار داد.
۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید