اخبار

اولین نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان برگزار شد

اولین نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، اولین نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با حضور مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و دیگر اعضای کارگروه در دفتر ایشان برگزار شد.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در این نشست با اشاره به اهمیت موضوع و تشکیل کارگروه اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: با عنایت به تأکیدات مقام معظم رهبری و نام‌گذاری حکیمانه سال جاری به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و همچنین تأکید مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تشکیل کارگروه اقتصاد مقاومتی در سطح اداره کل و در راستای برنامه‌ها و اهداف ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان را در سرلوحه کارها قرار داده‌ایم و این موضوع را به‌طور جد پیگیری خواهیم نمود.
جهاندیده رئیس کارگروه اقتصاد مقاومتی با تشریح برنامه‌های ابلاغی وزارت متبوع با رویکرد اقتصاد مقاومتی، افزود: باید پروژه‌ها و برنامه‌هایی که به پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی کمک می‌نماید در حوزه‌های تخصصی و رسالت‌های وزارت متبوع احصا گردد.
وی همچنین خواهان ارائه ایده‌ها و فکرهای نو در خصوص عملی نمودن شعار سال و تحقق اقتصاد مقاومتی از جانب اعضاء کارگروه شد.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه توسعه تعاون و نقش بخش تعاون در توسعه اقتصادی و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی گفت: توسعه تعاون، یکی از بنیادی‌ترین کارها در راستای استقرار عدالت اجتماعی است.
وی افزود: برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی به دور از هرگونه اقدام شعاری و برخوردهای کلیشه‌ای، تحلیل و شناسایی درست موانع تحقق اقتصاد مقاومتی و همچنین بررسی راهکارهای غلبه بر این موانع لازم و ضروری است.
در ادامه این نشست رئیس کارگروه اقتصاد مقاومتی برنامه‌های آتی و وظایف هریک از اعضاء را تشریح نمود و هریک از اعضا نظرات و پیشنهادات خود را در جهت تدوین برنامه‌ها و اهداف اقتصاد مقاومتی را ارائه نمودند.
۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید