اخبار

تقدیر وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان

تقدیر وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، علی ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با صدور تقدیرنامه ای از سیدمهدی امیرجهانشاهی مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به مناسبت هفته روابط عمومی تقدیر کرد.
در این تقدیرنامه آمده است:
جناب آقای سیدمهدی امیرجهانشاهی
امروزه پیشبرد اهداف و برنامه های یک سازمان با تقویت انگیزه های جمعی ، آگاهی عمومی و اعتماد مردمی امکان پذیر است.
در این میان ابعاد گسترده تاثیر ارتباطات و اطلاعات بر کارآمدی دستگاه ها، موجب نگاهویژه مدیران به نقش و جایگاه روابط عمومی گردیده است. از همین رو سازمانهای پیشبرو علاوه براینکه روابط عمومی را به مثابه کانون تفکر برای مدیریت افکار در جامعه و هنری برای یافتن رمز نفوذ در دلها می دانند بر توسعه روابط عمومی به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و نیز عنصر اصلی ارتقاء و پیشرفت سازمانی تاکید می نمایند.
از سوی دیگر نامگذار سال جاری به نام اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) این وظیفه را بر دوش تلاشگران روابط عمومی می تهند تا به عنوان یکی از مهمترین هدایت کنندگان فضای فکری جامعه برای تحقق این حماسه نزد افکار عمومی تلاش نمایند. فرصت را مغتنم شمرده با گرامیداشت 27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات، مراتب تقدیر و تشکر خود را از خدمات ارزشمند و تلاش های سازنده جناب عالی در راه تعالی و پیشرفت ایران اسلامی و نیز انعکاس رویدادهای وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی ابراز نمایم.
امیدوارم در سایه خداوند متعال و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) همواره پیروز و سربلند باشید.
علی ربیعی
وزیر
۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید