اخبار

دیدار مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از نمایندگان تشکلات کارگری با آیت ا... سلیمانی به مناسبت هفته کار و کارگر

دیدار مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از نمایندگان تشکلات کارگری با آیت ا... سلیمانی به مناسبت هفته کار و کارگر
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، به مناسبت هفته کار و کارگر، جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، مدیران دستگاه‌ها و سازمان‌های وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان، جمعی از اعضاء بسیج کارگری سپاه سلمان، اعضای ستاد بزرگداشت هفته کار و کارگر استان، جمعی از نمایندگان کارگران و تشکلات کارگری استان با حضور در بیت آیت ا... سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه معزز زاهدان با این مقام عالی‌قدر دیدار نمودند.
در این دیدار آیت‌الله سلیمانی با تبریک هفته کار و کارگر به کارگران، اظهار داشت: قرآن کریم به‌عنوان یک کتاب اخلاقی و ایمانی، فلسفه خلقت مرگ و حیات را انجام فعالیت تولید، کار، کوشش و اهتمام با بهترین برند و کیفیت بیان می‌کند.
ایشان با اشاره به نقش ارزنده کارگران در پیشرفت، توسعه و ارتقا جامعه، افزود: انتظار مسئولین در حمایت از کارگران زحمتکش این است که در جهت حرکت در مسیر ارتقاء، عزت و سرافرازی کشور تلاش کنند.
آیت‌الله سلیمانی بابیان اینکه خودکفایی و تولید محصولات باکیفیت می‌تواند موجب سربلندی کشور باشد، گفت: اگر فلسفه خلقت را انجام «احسن عمل» بدانیم، در کنار آن عنوان کارگری، عنوانی ایمانی، اعتقادی و اسلامی، معادل‌سازی و شناخته می‌شود که ریشه در مبنای اعتقادی، اسلامی و باورهای ما دارد.
در این دیدار جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان نیز با تبریک هفته کار و کارگر، اظهار داشت: تلاش مجموعه همکاران در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و به طبع آن اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان این بوده با حفظ شان و کرامت کارگران به‌عنوان بزرگ‌ترین قشر اجتماعی کشور، در جهت پیگیری و رفع مشکلات آن‌ها گام بردارد.
وی بابیان اینکه، روز جهانی کارگر فرصتی است برای تجلیل و تقدیر از مقام والای کارگران پرتلاش، افزود: کارگران در هر جامعه‌ای بازوان حرکت به‌سوی تعالی، رشد و شکوفایی هستند و همه پیشرفت‌های حاصل در مسیر زندگی حاصل رشد و پویایی فکر و گسترش اندیشه‌ورزی است و چنانچه از فرصت اندیشه و بازوی هنرمند کارگران بهتر استفاده شود توسعه و پیشرفت جامعه رونق پیدا خواهد کرد.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بابیان خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به این قشر زحمتکش و گزیده‌ای از اقدامات انجام‌شده در خصوص مسائل کار و تولید، گفت: امیدواریم با اقدامات انجام‌شده، شاهد افزایش بهره‌وری نیروی کار و افزایش سرمایه‌های اجتماعی باشیم.
۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید