اخبار

سالن ورزشی چندمنظوره مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران ایرانشهر افتتاح شد

سالن ورزشی چندمنظوره مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران ایرانشهر افتتاح شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر سالن ورزشی چندمنظوره مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران ایرانشهر با حضور دکتر میدری معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جمشید نژاد معاون سیاسی اجتماعی استاندار، جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از مسئولان محلی در ایرانشهر افتتاح شد.
مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در این مراسم با تبریک دهه مبارک فجر، اظهار داشت: عملیات اجرایی این سرسرا با هزار و 532 مترمربع از سال 89 آغاز و برای اجرا و تکمیل آن 30 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
وی افزود: مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران ایرانشهر در زمینی به گستره 60 هزار مترمربع در چهار مرحله ساخته می‌شود که مرحله نخست آن امروز به مناسبت دهه مبارک فجر به بهره‌برداری رسید و مراحل دیگر این مجموعه فرهنگی ورزشی شامل استخر شنا، زمین چمن و پیست دومیدانی، در سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در ادامه افزود: برای تکمیل این پروژه فرهنگی ورزشی 50 میلیارد ریال اختصاص داده‌شده است.
۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید