اخبار

غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهیدان انقلاب اسلامی شهرستان خاش

غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهیدان انقلاب اسلامی شهرستان خاش
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، گلزار شهیدان انقلاب اسلامی شهرستان خاش با حضور دکتر میدری معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جمشیدنژاد معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان، جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، امامان جمعه شیعه و سنی، فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و برخی از مدیران و معتمدان و فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی این شهرستان عطرافشانی و غبارروبی شد.
در حاشیه این مراسم علی‌اصغر جمشیدنژاد معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با تجلیل از مقام شامخ شهیدان انقلاب اسلامی و نقش آنان در به ثمر رسیدن مبارزات ملت ایران، اظهار داشت: تجدید پیمان با آرمان‌های والای شهیدان، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری سبب استحکام پایه‌های نظام اسلامی ایران شده است.
معاون سیاسی اجتماعی استاندار از حضور پرشور ملت ایران در برنامه‌های گرامی داشت دهه فجر انقلاب اسلامی، راهپیمایی 22 بهمن، انتخابات و آیین‌های ملی و مذهبی قدردانی کرد و گفت: حضور مردم درصحنه سبب عزتمندی و اقتدار ایران اسلامی و شکست نقشه‌های دشمنان شده و همچنان مؤثر خواهد بود.
وی افزود: رمز رسیدن به قله اقتدار و شکوه کشور همگامی و همسویی، همدلی و هم‌زبانی دولت و ملت است و ایران اسلامی را از تهدیدها و آسیب‌ها دور می‌کند.
۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید