اخبار

کمیته تخصصی اشتغال شهرستان قصرقند برگزار شد

کمیته تخصصی اشتغال شهرستان قصرقند برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، کمیته تخصصی اشتغال شهرستان قصرقند به ریاست خانم ریگی فرماندار قصرقند و با حضور امیری سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان و دبیر کمیته تخصصی اشتغال و دیگر اعضای این کمیته در محل سالن اجتماعات فرمانداری و برگزار شد.
در این نشست ریگی فرماندار شهرستان قصرقند با تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر، اظهار داشت: هدف دولت از اعتبارات مشاغل خانگی ایجاد اشتغال پایدار است که بدین منظور تسهیلاتی را به استان اختصاص داده است.
وی با تأکید بر ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در نشست‌های آتی، گفت: لازم است تمامی دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها جهت جذب حداکثر تسهیلات در راستای پیشرفت منطقه و پیشبرد اهداف دولت تلاش کنند و دستگاه‌های اجرایی با برنامه‌ریزی درست نسبت به تحقق اهداف دولت و برنامه‌های آن اقدام نمایند.
در ادامه امیری سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان و دبیر کمیته تخصصی اشتغال با اشاره به برنامه‌های دولت در راستای اشتغال پایدار در قالب طرح مشاغل خانگی، خواستار جذب این تسهیلات توسط دستگاه‌های اجرایی در مدت باقیمانده تا پایان سال شد.
وی افزود: اعضای کمیته در جهت اطلاع‌رسانی طرح مشارکت مردمی در راه‌اندازی واحدهای تولیدی مستقر در روستاها که بر اساس آخرین تغییرات دستورالعمل ابلاغی جدید به حداقل 25 خانوار کاهش پیداکرده تلاش نمایند
امیری ادامه داد: یکی از برنامه‌های دولت تدبیر و امید فراهم ساختن ایجاد مهارت و انگیزه برای فارغ‌التحصیلان دانشگاهی طرح کارورزی است که ضرورت دارد، اطلاع‌رسانی لازم توسط اعضای کمیته تخصصی اشتغال به جامعه هدف صورت گیرد.
در ادامه نشست اعضای کمیته تخصصی اشتغال به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.
۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید