اخبار

کارگاه آموزشی پیشگیری عوامل اعتیاد در محیط‌های کاری در کارخانه آرد کنگان برگزار شد

کارگاه آموزشی پیشگیری عوامل اعتیاد در محیط‌های کاری در کارخانه آرد کنگان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، کارگاه آموزشی پیشگیری عوامل اعتیاد در محیط‌های کاری ویژه کارگران و کارکنان کارخانه آرد کنگان و کارخانه آرد شهرکی به‌منظور آشنایی کارگران و خانواده‌های آنان با عواقب اعتیاد و پیامدهای سوء آن با همکاری و مشارکت این اداره کل و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در محل کارخانه آرد کنگان زاهدان برگزار شد.
سید مهدی امیرجهانشاهی مدیر اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به عوارض ناخوشایند اعتیاد بر سلامت زندگی فرد، گفت: اعتیاد در عملکرد شغلی افراد نیز می‌تواند مشکلات جدی به وجود آورد و سلامت عمومی را تهدید کند.
وی هدف از برگزاری این کارگاه‌های آموزشی را ارتقاء سلامت در محیط‌های کار و پیشگیری از سوءمصرف مواد در این محیط‌ها عنوان کرد و افزود: راه‌های مختلفی ازجمله آگاهی بخشی عمومی از طریق رسانه‌های ارتباط‌جمعی، آموزش پیشگیری از اعتیاد و مهارت‌های مقابله‌ای در محیط‌های کاری وجود دارد.
امیرجهانشاهی با تأکید بر ارائه آموزش‌ها در سطح گسترده‌تری در بین جامعه هدف، گفت: مسائل مربوط به راهبردهای پیشگیری از اعتیاد در محیط کار، روش‌های آگاه‌سازی و آموزش کارکنان در محیط‌های کاری و علائم اعتیاد به مواد مخدر در محیط‌های کاری از مهم‌ترین مباحثی است که در جریان این کارگاه‌ها به آن پرداخته می‌شود.
۱۹ دی ۱۳۹۴ ۱۳:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید