اخبار

کارگاه آموزشی حقوق کار و طبقه‌بندی مشاغل ویژه مدیران و مسئولان شرکت‌های خدماتی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد

کارگاه آموزشی حقوق کار و طبقه‌بندی مشاغل ویژه مدیران و مسئولان شرکت‌های خدماتی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، در اجرای دستورالعمل شماره 14971 مورخ 19/2/88 در خصوص تعیین صلاحیت و رتبه‌بندی شرکت‌های خدماتی، کارگاه آموزش حقوق کار و طبقه‌بندی مشاغل ویژه‌ی مدیران و مسئولان شرکت‌های خدماتی در جهت ایجاد هم‌افزائی و ارتقاء سطح دانش مدیران مربوطه در محل سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی که با حضور آذرنگ مدیر روابط کار و ادارات زیرمجموعه این مدیریت برگزار شد، حقوق کار، طبقه‌بندی مشاغل مهم‌ترین مباحثی بودند که به آن‌ها پرداخته شد.
آذرنگ بابیان اینکه، اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل موجب از میان برداشتن فاصله‌های حقوقی و پرداخت واقعی حقوق و دستمزد کارگر می‌شود، گفت: آشنایی شرکت‌کنندگان با مبانی، مفاهیم و الزامات طبقه‌بندی مشاغل، آشنایی هرچه بیشتر شرکت‌کنندگان با موارد و مسائل اجرایی طرح طبقه‌بندی مشاغل، آگاهی از تعهدات و مسئولیت‌های کارفرما بر اساس قانون کار و ارائه راهکارهای مناسب برای تهیه و اجرای طرح طبقه‌بندی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این دوره است.
در پایان این دوره آموزشی مقرر گردید شرکت‌های خدماتی به هنگام انعقاد قرارداد بایستی تمامی قوانین و مقررات کار و تأمین اجتماعی و همچنین دستورالعمل‌های مرتبط را به هنگام انعقاد قرارداد با دستگاه‌های اجرایی و کارکنان تحت پوشش مدنظر قرار داده و رعایت نمایند.
۵ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید