اخبار

بازدید اعضاء شورای راهبری توسعه تعاون جنوب شرق کشور از کارخانه تن ماهی ماران بندر کنارک

بازدید اعضاء شورای راهبری توسعه تعاون جنوب شرق کشور از کارخانه تن ماهی ماران بندر کنارک
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، حسینی مشاورِ معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و دیگر اعضاء شورای راهبری توسعه تعاون جنوب شرق کشور با حضور در کارخانه تن ماهی ماران بندر کنارک از این کارخانه بازدید به عمل آوردند.
در این بازدید حسینی مشاورِ معاون وزیر و اعضاء شورای راهبری توسعه تعاون جنوب شرق کشور ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این کارخانه با مدیر و کارکنان آن گفتگو کرده و از نزدیک در جریان فعالیت‌های آن قرار گرفتند.
حسینی با تأکید بر نقش‌آفرینی زنان و ضرورت ظرفیت‌سازی برای اشتغال آنان اظهار داشت: تعاونی‌ها نقش مؤثری در افزایش فرصت سازی برای حضور زنان در بازار کار دارند و زنان می‌توانند علاوه بر فعالیت در بخش خدمات، به‌عنوان کارجویانی ماهر در بخش‌های صنعت، کشاورزی هم جذب شوند.
وی بابیان اینکه، در حال حاضر با گسترش اطلاع‌رسانی هرگونه فعالیت سازمان توسط برند آن سازمان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، افزود: جایگاه برند در کسب‌وکار گسترش‌یافته است و برند معتبر به‌عنوان سرمایه اصلی بسیاری از کسب‌وکارها نمایان می‌شود و یک سازمان برای موفقیت خود در طول چرخه حیات، باید بتواند یک نام تجاری خوب را برای خود انتخاب، معرفی و حفظ نماید.
در ادامه این بازدید جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، گفت: با اختصاص مشوق‌های قانونی جدید به شرکت‌های تعاونی ازجمله، معافیت‌های مالیاتی، بیمه‌ای و ... مردم باانگیزه بیشتری سرمایه‌های خُرد و متوسط خود را در قالب تعاونی‌ها برای کمک به رشد تولید و توسعه به کار خواهند گرفت.
وی افزود: بهترین راهکار برای برون‌رفت از معضل بیکاری ایجاد اشتغال از طریق تشکیل تعاونی‌ها است.
۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید