اخبار

دیدار مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مولوی عبدالحمید امام‌جمعه اهل سنت زاهدان

دیدار مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مولوی عبدالحمید امام‌جمعه اهل سنت زاهدان
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، سرکار خانم دکتر جلالی مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، سراوانی مدیرکل بهزیستی و هیئت همراه با حضور در منزل مولوی عبدالحمید امام‌جمعه اهل سنت زاهدان با وی دیدار و گفتگو کردند.
این دیدار باهدف هم‌اندیشی در ارتباط با مشارکت سازمان بهزیستی درزمینهٔ کاهش مشکلات مهدهای کودک از جمله «روضه الاطفال» و ارتقاء سطح کیفی خدمات در این‌گونه مراکز برگزار شد.
دکتر جلالی مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: وجود مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در استان و فعالیت‌های ارزنده ایشان، باعث امیدواری است.
وی افزود: برای دستیابی به توسعه متوازن و همه‌جانبه در ابعاد اقتصادی، سیاسی و اجتماعی باید زیرساخت‌های فرهنگی فراهم شود و تلاش مجموعه همکاران در وزارتخانه نیز بر همین موضوع استوار است.
مولوی عبدالحمید بابیان اینکه، وظیفه همه ما این است که تا در حد توانایی خود به کشور خود و به هم‌میهنان عزیز خدمت کنیم، اظهار داشت: حضور مسئولین در میان مردم سبب دلگرمی و احساس تعلق متقابل می‌شود و همبستگی بیشتری ایجاد می‌کند.
امام‌جمعه اهل سنت زاهدان با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در جهت توسعه پایدار استان، افزود: با بهبود وضعیت، امیدواری مردم هم بیشتر شده و این مهم همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید بوده است.
جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بابیان اینکه وجود امنیت یکی از بهترین نعمت‌ها است، گفت: استان در حال حاضر از بهترین شرایط در ابعاد مختلف به‌ویژه امنیتی برخوردار است و وجود بزرگوارانی چون مولوی عبدالحمید، آیت‌الله سلیمانی و مهندس هاشمی با نگاهی روشن و وحدت‌طلبانه کمک مؤثری در ایجاد و پایداری امنیت منطقه است.
جهاندیده با اشاره به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به استان و فعالیت‌های ارزشمند استاندار، افزود: اقدامات انجام‌شده و در دست اقدام، رشد و ترقی استان را به دنبال دارد و رضایتمندی خداوند و مردم در این است که ما هم با حفظ وحدت، وفاق و همدلی در این جهت حرکت کنیم.
در پایان این دیدار امام‌جمعه اهل سنت زاهدان با اعلام همکاری با سازمان بهزیستی درخصوص به ثبت رساندن مهدهای مذکور و استفاده از خدمات بهزیستی نماینده‌ای را برای حضور در جلسات سازمان بهزیستی استان معرفی کرد. 
۲۵ آبان ۱۳۹۴ ۱۴:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید