اخبار

برگزاری جشن تکلیف دختران کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور خانم دکتر جلالی

برگزاری جشن تکلیف دختران کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور خانم دکتر جلالی
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، جشن تکلیف دختران کارکنان این اداره کل با حضور سرکار خانم دکتر جلالی مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.
 مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جشن تکلیف را یکی را بهترین لحظه‌های زندگى مکلفین دانست و افزود: فرزندانی که از سنین کودکی با مباحث دینی آشنا می‌شوند و زمانی که به سن تکلیف می‌رسند با اشتیاق و شور بیشتری اقدام به انجام فرائض دینی می‌کنند.
در ادامه این مراسم جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با آرزوی موفقیت و سعادت برای مکلفین، گفت: برای داشتن جامعه‌ای متدین و علاقه‌مند به نماز باید از دوران کودکی و نوجوانی افراد را به سمت نماز سوق دهیم و والدین می‌توانند با صبر و حوصله به سؤالات کودکان و نوجوانان پاسخ دهند و با در پیش گرفتن رفتار مناسب، فرزندان را به انجام تکالیف الهی تشویق کنند.
 در این مراسم از 4 نفر از فرزندان کارکنان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان که به سن شرعی تکلیف رسیده بودند، با اهداء جوایز و لوح مورد تجلیل قرار گرفتند.
۲۵ آبان ۱۳۹۴ ۱۴:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید