اخبار

ملاقات مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با معاون توسعه و مدیریت و منابع انسانی استاندار

ملاقات مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با معاون توسعه و مدیریت و منابع انسانی استاندار
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، خانم دکتر بی‌نظیر جلالی مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با خانم زهرا اربابی معاون توسعه و مدیریت و منابع انسانی استاندار در محل دفتر کار ایشان دیدار و گفتگو کردند.
 مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به بانوان، خصوصاً در استان سیستان و بلوچستان و همچنين واگذاری برخی مدیریت‌های مهم به آنان، اظهار داشت: باوجود شایستگى بانوان در احراز پست‏هاى کلیدی و مدیریتى، لازم است جامعه نقش قابل‌توجهی براى بانوان در این سطح قائل شود.
دکتر جلالی با اشاره به میزان مشارکت زنان در عرصه‌های کارگری و کارفرمایی و حضور فعالانه بانوان در این تشکل‌ها، گفت: بر اساس برنامه‌های پیشنهادی سازمان‌های بین‌المللی کار، سقف مشارکت زنان در نهادهای صنفی حداقل تا 30 درصد افزایش یابد.
خانم اربابی نقش بانوان را در جامعه حائز اهمیت دانست و گفت: مهندس هاشمی استاندار محترم توجه ویژه‌ای به نقش‌آفرینی زنان دارند و به‌گونه‌ای شرایط را فراهم نمودند که در حال حاضر ۷۰ نفر از بانوان در سطوح مدیریتی پایه و میانی به ایفای نقش می‌پردازند.
۲۵ آبان ۱۳۹۴ ۱۴:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید