اخبار

مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از خانه هدی در زاهدان دیدار کرد

مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از خانه هدی در زاهدان دیدار کرد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، سرکار خانم دکتر بی‌نظیر جلالی مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه امیرجهانشاهی مدیر اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و هیئت همراه با حضور در خانه هدی واقع در شیرآباد زاهدان، از نزدیک در جریان فعالیت‌های این مرکز قرار گرفت.
دکتر جلالی ضمن بازدید از کارهای دستی بانوان سوزن دوز شیرآباد، در جریان روند کاری و برنامه‌های این مرکز قرار گرفت و بر لزوم حمایت هر چه بیشتر از فعالیت‌های این مرکز تأکید کرد.
وی با اشاره به نقش تأثیرگذار چنین مراکزی در محلات حاشیه شهر زاهدان و توانمندسازی زنان گفت: همکاری سازمان‌ها و نهادها در کمک به توانمندسازی زنان حاشیه شهر گامی مؤثر درحرکت به سمت توسعه پایدار است و می‌تواند در کاهش برخی مشکلات مؤثر باشد.
خانه هدی «هنر، دانش و یاری» با همکاری بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان در ادامه طرح‌های توسعه مهارت‌های پایه و تشکیل گروه‌های کارآفرینی و آموزش بانک‌پذیری به‌منظور توان‌افزایی زنان و به‌ویژه سرپرستان خانوار حاشیه‌نشین زاهدان در مسیر تولید و اتصال به بازارهای محلی و فرامحلی و نیز مهارت‌آموزی فرزندان آنان در محله شیرآباد زاهدان تأسیس‌شده است.
۲۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید