اخبار

نشست هم‌اندیشی اعضای هیئت‌مدیره کانون‌های کارگران بازنشسته استان سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار شد

نشست هم‌اندیشی اعضای هیئت‌مدیره کانون‌های کارگران بازنشسته استان سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، نشست هم‌اندیشی اعضای هیئت‌مدیره کانون‌های کارگران بازنشسته شهرستان‌های استان با حضور جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و رخشانی مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی استان و اعضای هیئت‌های مدیره کانون‌های کارگران بازنشسته شهرستان‌های خاش، سراوان، ایرانشهر و زاهدان برگزار شد.
جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با تجلیل از تلاش کانون‌های بازنشستگان استان بر ارائه خدمات شایسته و در شأن، مقام و جایگاه بازنشستگان تأکید کرد و اظهار داشت: با توجه به نام‌گذاری حکیمانه سال و تحقق شعار دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی نیاز است هرچه بیشتر در بهینه‌سازی خدمات به بازنشستگان ازنظر کیفی و کمی گام‌های مؤثری برداریم.
رخشانی، مدیرکل تأمین اجتماعی استان نیز در این نشست در سخنانی به سؤالات و موضوعات مطرح‌شده از سوی اعضای هیئت‌مدیره کانون‌های بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی پاسخ گفت.
در ادامه این نشست به مشکلات مهم کانون‌ها اعم از اسکان و کمبود بودجه جهت انجام امورات دفتری کانون‌ها و نیز برخی مشکلات بازنشستگان ازجمله بیمه تکمیلی و عدم وجود مهمانسرای مناسب در شهرستان‌ها پرداخته شد و تصمیمات مناسبی در این خصوص اتخاذ گردید.
۱۸ آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید