اخبار

کمیته تخصصی اشتغال شهرستان قصرقند برگزار شد

کمیته تخصصی اشتغال شهرستان قصرقند برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، کمیته تخصصی اشتغال شهرستان قصرقند به ریاست خانم ریگی فرماندار شهرستان قصرقند در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
فرماندار شهرستان قصرقند در این جلسه با اشاره به اهمیت موضوع اشتغال و ضرورت برنامه ریزی در جهت کاهش مشکلات در حوزه اشتغال این شهرستان اظهار داشت: ایجاد اشتغال و کارآفرینی نیازمند برنامه ریزی منسجم بوده و لازم است از ظرفیتها و پتانسیلهای منطقه در جهت ایجاد بنگاههای کوچک و مشاغل خانگی استفاده نماییم.
خانم ریگی افزود: همه دستگاههای اجرایی در مسئله اشتغال ورود پیدا کنند تا بتوانیم شاهد رشد و شکوفایی منطقه باشیم.
امیری سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان قصرقند و دبیرکمیته تخصصی اشتغال این شهرستان با عرض تسلیت به مناسبت شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) و یاران وفادرش، به بیان اهمیت اشتغال پرداخت و گفت: اشتغال به عنوان یکی از شاخص های رشد و توسعه هر منطقه است.
وی افزود: در راستای تحقق اهداف کمیته اشتغال در سالجاری، اعتبار مشاغل خانگی 14 میلیارد تومان در سطح استان اعلام شده که توزیع آن بین دستگاههای اجرایی استان صورت گرفته و ضرورت دارد دستگاههای اجرایی در شهرستان در جهت جذب این تسهیلات تلاش  جدی داشته باشند.
۳۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید