اخبار

کمیته اشتغال شهرستان زهک برگزار شد

کمیته اشتغال شهرستان زهک برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، کمیته اشتغال شهرستان زهک به ریاست فرماندار محترم شهرستان و با حضور خانم سرابندی مدیر کارآفرینی و اشتغال این اداره کل، روسای ادارات و بانک‌های ذی‌ربط در محل فرمانداری زهک برگزار شد.
سرابندی مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در این نشست بابیان اینکه از اهداف مهم اجرای طرح مشاغل خانگی، بحث نظارت عالیه دستگاه‌های صادرکننده مجوز مشاغل خانگی است، اظهار داشت: این اداره کل به‌منظور هزینه کرد بهینه تسهیلات مذکور در جهت ایجاد اشتغال در بخش غیر مزدبگیری، نسبت به تدوین جدول نظارت دستگاه‌های اجرایی بر طرح‌های مشاغل خانگی اقدام و مراتب جهت اجرا به ادارات تابعه استان اعلام گردیده است.
در ادامه این نشست ضمن اعلام سهمیه ابلاغی، از محل تسهیلات فوق و کسب رتبه هفتم استان در جدول توزیع استانی، با اعلام پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های شهرستان زهک در جهت جذب تسهیلات، بخصوص در بحث دام‌پروری، مرغ بومی، کشاورزی، قالیبافی و... موضوع کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار‌های کوچک و خرد که زمینه‌ساز ایجاد کارگاه‌ها و کسب‌وکارهای متوسط و بزرگ است مورد تأکید قرار گرفت.
۲۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۴:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید