اخبار

موفقیت تیم تنیس روی میز کارگران استان سیستان و بلوچستان در دریافت کاپ اخلاق مسابقات قهرمانی کشور

موفقیت تیم تنیس روی میز کارگران استان سیستان و بلوچستان در دریافت کاپ اخلاق مسابقات قهرمانی کشور
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، در رقابت‌های تنیس روی میز کارگران قهرمانی کشور، جام شهدای کارگری آذربایجان شرقی که به میزبانی شهر تبریز برگزار شد، تیم تنیس روی میز کارگران استان موفق به دریافت کاپ اخلاق این دوره از رقابت‌ها شد.
بر اساس این گزارش، سید مهدی امیرجهانشاهی رئیس هیئت ورزش کارگری استان بابیان اینکه این رقابت‌ها در دو بخش تیمی و انفرادی برگزار شد، گفت: تیم تنیس روی میز کارگران استان متشکل از 2 نفر به جهت رعایت ضوابط و مقررات مسابقات و اصول اخلاق ورزشی از سوی فدراسیون ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان تیم اخلاق این دوره از رقابت‌ها معرفی و موفق به کسب کاپ اخلاق شد.
جهانشاهی افزود: هدف از برگزاری این‌گونه مسابقات، علاوه برنشان دادن توانایی‌های این قشر، استفاده از ظرفیت جامعه ورزش کارگری بوده و سبب می‌شود تا کارگران با شورونشاط و روحیه بالاتری در محیط کاری خود مشغول کار باشند.
لازم به ذکر است در این دوره از رقابت‌ها ۱۲۵ تنیسور از ۲۶ استان کشور حضور داشتند و تیم تنیس روی میز کارگران استان با حمایت اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در این مسابقات شرکت نمود.
۲۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۴:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید