اخبار

کارگاه آموزشی کارشناسان روابط کار استان سیستان و بلوچستان در چابهار برگزار شد

کارگاه آموزشی کارشناسان روابط کار استان سیستان و بلوچستان در چابهار برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، کارگاه آموزش تخصصی کارشناسان روابط کار استان با حضور دکتر ظریفی آزاد مدیرکل جبران خدمت و روابط کار وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی در شهرستان چابهار برگزار شد. دکتر ظریفی با تأکید بر اجرای دستورالعمل شماره 36 روابط کار موضوع الزام پیمانکاران به تبعیت از طرح طبقه‌بندی مشاغل مصوب پیمان دهنده در راستای برقراری عدالت مزدی و منع تبعیض مزدی و پرداخت مزد مساوی برای کار هم ارزش در شرایط یکسان، اظهار داشت: به‌موجب این دستورالعمل پیمانکاران مکلف‌ هستند کارکنان خود را بر اساس شغل و وظایف عملی آنان با طرح طبقه‌بندی مشاغل پیمان دهنده تطبیق داده و ضمن تنظیم قرارداد کار منطبق با طرح طبقه‌بندی مشاغل مزد و مزایای قانونی آنان را با رعایت ضوابط مقرر پرداخت نمایند.
مدیرکل جبران خدمت و روابط کار وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی بابیان اینکه، بازرسان ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی در صورت تخلف پیمان دهنده یا پیمانکار مراتب را به مراجع ذیصلاح گزارش خواهند نمود، افزود: بازرسان نظارت کامل بر حسن اجرای دستورالعمل مذکور و بخشنامه مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را عهده‌دار می‌باشند.
آذرنگ مدیریت روابط کار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان نیز در حاشیه برگزاری این کارگاه آموزشی گفت: هدف از برگزاری این دوره را افزایش ارتقاء سطح علمی و آموزشی کارشناسان جهت اجرای دستورالعمل شماره 36 روابط کار است.
وی افزود: در این دوره آموزشی کارشناسان روابط کار ضمن آشنایی با دستورالعمل یادشده، می‌توانند با افزایش قابلیت‌های دانشی و مهارتی، متناسب با تغییرات سازمانی و محیط، به‌طور مؤثر فعالیت‌های خود را ادامه داده و بر کارایی خود بیفزایند.
۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۳:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید