اخبار

نشست هم اندیشی بازرسان کار استان سیستان و بلوچستان برگزار شد

نشست هم اندیشی بازرسان کار استان سیستان و بلوچستان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، نشست هم اندیشی بازرسان کار استان با حضور مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در محل سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد.
جهاندیده در این نشست که به‌صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، با تأکید بر بازرسی تخصصی از کارگاه‌ها توسط بازرسان کار استان در خصوص انجام تعهد شش‌ماهه اول سال تجلیل کرد و اظهار داشت: بازرسان کار با تمام توان و امکانات فنی و نظارتی موجود تلاش دارند با نظارت کافی بر کارگاه‌ها و الزام کارفرمایان به رعایت مقررات ایمنی و حفاظت کار در پیشگیری از حوادث ناشی از کار گام بردارند.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با تأکید بر طراحی نظام ارزیابی در جهت رشد شاخص‌های کیفی بازرسان کار و اجرای سیستم مدل خودبازرسی در کارگاه‌ها، افزود: لازم است بازرسی‌ها متناسب با افق توسعه استان انجام گیرد و با توجه جدی به کارگاه‌های عمرانی جدید تلاش شود از بروز حوادث ناشی از کار جلوگیری گردد.
در ادامه این نشست آذرنگ مدیر روابط کار این اداره کل با تشریح وضعیت و شرایط خاص استان، بر اجرای برنامه‌های جامع عملیاتی اداره بازرسی کار در سال جاری تأکید کرد و گفت: امیدواریم با تلاش همکاران شاهد کاهش حوادث ناشی از کار در استان باشیم .
شیخ‌زاده رئیس اداره بازرسی کار نیز گزارشی از عملکرد اداره بازرسی کار در سال 94 ارائه نمود و در خصوص برنامه‌های فوق‌العاده بازرسی کار در سال 94 ابلاغی از وزارتخانه متبوع در مورد بازرسی از کارگاه‌های ساختمانی و معادن توضیحاتی را ارائه کرد.
در جریان این نشست بازرسان کار استان به بیان نقطه نظرات، دیدگاه‌ها و سؤالات خود پرداختند که پاسخ‌های لازم به سؤالات آنان داده شد.
۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۱۳:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید