اخبار

مدیر جدید صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان سیستان و بلوچستان معرفی شد

مدیر جدید صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان سیستان و بلوچستان معرفی شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، مراسم تودیع و معارفه مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر استان با حضور عباس اورنگ،معاون امور بیمه ای و هماهنگی امور استان های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر کشور، مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از مدیران انجام شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، مراسم تودیع و معارفه مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر استان با حضور عباس اورنگ،معاون امور بیمه ای و هماهنگی امور استان های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر کشور، مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از مدیران  انجام شد.
در این جلسه عباس اورنگ،معاون امور بیمه ای و هماهنگی امور استان های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر کشور  اظهار داشت: اساس تشکیل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر حمایت از اقشار ضعیف جامعه  و تحت پوشش قرار دادن این افراد است.
وی با بیان اینکه، تامین و گسترش خدمات رفاهی دولت سبب بالا رفتن امنیت در جامعه شده و این موضوع به طور مستقیم با امنیت ملی مرتبط است، افزود: سه موضوع اساسی محیط زیست، آب و صندوق های اجتماعی از مهمترین اهداف دولت در حوزه اجتماعی است.
در ادامه این جلسه جهاندیده با تاکید بر اهمیت برنامه ریزی در خصوص پیشبرد موثر اهداف صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، اظهار داشت: یکی از تنگناها و نارسایی های موجود در بیمه، به ویژه بیمه روستایی و عشایری عدم آگاهی مردم به نسبت به وجود بیمه و محاسن آن است. 
وی افزود: باید در یک افق روشن و بر اساس سند جامع در استان حرکت کنیم و مهمترین ابزار برای دستیابی به آن مشخص کردن جامعه هدف و همچنین استفاده از تمام ظرفیت های استان برای رسیدن به  هدف است.
جهاندیده گفت: استان سیستان و بلوچستان ظرفیت بسیار بالایی در ارتباط با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر دارد و چنانچه بتواند به جایگاه واقعی خود دست یابد، میتواند برای گسترش پوشش بیمه ای و حل مشکلات جامعه هدف موفقیتی چشمگیر داشته باشد.
در این مراسم امان اله شاقوزایی به عنوان مدیر جدید صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان معرفی و از تلاشهای تیمور خداپرست مدیر سابق این صندوق در استان تقدیر شد.
۱۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید