اخبار

دیدار سرزده دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بازار زابل

دیدار سرزده دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بازار زابل
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، دکتر علی ربیعی وزیر تعاون کار و امور اجتماعی به همراه مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بدون اعلام قبلی و به‌صورت سرزده در بازار شهرستان زابل میان مردم حضور یافت و به گفتگوی بی‌واسطه با کسبه و مردم شریف این خطه از استان پهناور سیستان و بلوچستان پرداخت.
در این دیدار دکتر ربیعی از نزدیک در جریان مشکلات معیشتی مردم و کسبه قرار گرفت و دستورات لازم را جهت پیگیری، کاهش و رفع مشکلات مردم در حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی صادر نمود.
وی با تأکید بر اینکه در هر استان رشته فعالیت‌هایی که بیشترین ظرفیت اشتغال‌زایی و تأثیر را در توسعه منطقه دارند، شناسایی‌شده، افزود: حمایت‌های لازم به شکل هدفمند از آنان انجام خواهد شد و همچنین آموزش نیروی انسانی، بازاریابی و راه‌اندازی بازارچه‌ها از اهمیت به سزایی برخوردار است و با توجه به مصوبه اخیر هیئت دولت در خصوص راه‌اندازی بازارچه‌ها لازم است با هماهنگی استاندار راه‌اندازی این بازارچه‌ها پیگیری شود.
وزیر تعاون کار و امور اجتماعی در ادامه گفت: در حال حاضر یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش مشکل بیکاری توجه به توسعه و حمایت از مشاغل خُرد و کوچک است.
در این دیدار برخی از کسبه و مردم با خوشحالی از حضور مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بیان مشکلات و دغدغه‌های خود پرداخته و خواستار توجه بیشتر و رسیدگی مسئولان به مشکلات معیشتی خود شدند.
۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید