اخبار

ثبت‌نام بیست و هفتمین جشنواره استانی امتنان از کارگران و گروه‌های کار نمونه استان سیستان و بلوچستان

ثبت‌نام بیست و هفتمین جشنواره استانی امتنان از کارگران و گروه‌های کار نمونه استان سیستان و بلوچستان
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، ثبت‌نام بیست و هفتمین جشنواره استانی امتنان از کارگران و گروه‌های کار نمونه استان، از هجدهم شهریورماه جاری آغازشده و تا چهارم مهرماه ادامه خواهد داشت.
مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با اعلام این خبر، افزود: در سه بخش اقتصادی (صنعت، خدمات و کشاورزی) انتخاب کارگران و گروه‌های کار نمونه انجام می‌شود.
جهاندیده با اشاره به نحوه ارزیابی کارگران و گروه‌های کار نمونه استان، گفت: در مرحله مقدماتی کارگران نمونه واحدهای اقتصادی توسط کارفرمایان به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی می‌شوند و کمیته داوری متشکل از نمایندگان این اداره کل و سایر دستگاه‌های مرتبط، پس از بررسی پرونده‌ها و مدارک و مستندات افرادی که دارای ابتکار، نوآوری و خلاقیت هستند و از بالاترین امتیاز برخوردار باشند به‌عنوان نمونه استانی انتخاب و به وزارت متبوع برای بررسی در کمیته ملی معرفی کنند.
وی افزود: برگزیدگان استان‌ها در صورت کسب امتیازات لازم به کمیته جشنواره ملی کارگران نمونه کشور در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت بررسی بر اساس شاخص‌های کشوری این جشنواره معرفی می‌شوند.
 متقاضیان می‌توانند با مراجعه به ادارات و یا نمایندگی‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان‌ها در مهلت مقرر، نسبت به دریافت فرم ثبت‌نام جشنواره و تکمیل آن اقدام نمایند.
جشنواره امتنان از کارگران نمونه، هرساله باهدف تجلیل از کارگران و گروه‌های کار نمونه و به‌منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش در سه مرحله کارگاهی، استانی و کشوری برگزار می‌شود.
۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید